Arkády Pankrác

Informace o OC Arkády Pankrác

Obchodní centrum Arkády najdete v moderní zástavbě pražského Pankráce, čemuž odpovídá i skvělá dopravní dostupnost, která zajišťuje ještě příjemnější nakupování. Všechny vášnivé milovníky nákupů jistě nadchne také plocha dosahující 40 000m², kterou se může chlubit jen málokteré pražské nákupní centrum. Pro zákazníky OC Arkády připravilo i parkoviště s kapacitou pro 1100 vozidel. V dolním patře najdete také supermarket Interspar.

Zdroj: www.bydleni.idnes.cz

Jak se dostat do OC Arkády Pankrác?

Velkou výhodou obchodního centra Arkády Pakrác je jeho přímé napojení na linku metra trasy C, zastávku Pankrác. Přímo z metra se tak dostanete do obchodního centra. Pokud cestujete spíš autobusem, můžete využít autobusové zastávky přímo před OC Arkády. OC Arkády se nachází hned vedle dvou majestátních „mrakodrapů“ – Reiffeisen Bank a budovy City Empiria.

Obchody a butiky

OC Arkády je přímo centrem módy, naleznete zde kolem 140 obchodů nejrůznějších značek, dokonce i těch světově nejproslulejších. Můžete si tak udělat radost módními hity v buticích Calvin Clein, Gant, Guess, Guru nebo Pierre Cardin. Najdete zde však i pro nás populárnější značky typu H&M, Promod, New Yorker, Reserved či Orsay. Své zastoupení zde mají i obchody s obuví jako Salamander, Destroy nebo Deichmann.

Zdroj: www.bydleni.idnes.cz

Restaurace

Stejně jako většina obchodních center, i Arkády nabízí svým zákazníkům food court a nespočet kaváren a restaurací. Stačí si tedy jen vybrat z klasiky jako McDonalds, KFC či Bageterie Boulevard, nebo si okořenit život delikatesami z Nordsee. Pokud si k jídlu radši sednete do interiéru restaurace, nabízí se vám například Ristorante Pizzeria Corleone, na kávu si potom můžete zajít do Café Niveau nebo Café Arkádia.

Adresa:

Na Pankráci 86
140 00 Praha 4

Otevírací doba

Obchody: denně 9:00 – 21:00

Prostory obchodního centra: 7:00 – 21:30

Interspar: 7:00 – 21:00


Podobné recenze

Vaše zkušenosti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>